Architektura i nowoczesne budownictwo – Cardboard Cloud / Fantastyczna Norwegia

September 11th, 2018

Cardboard Cloud. , Projekt wystawy autorstwa Fantastic Norway, został otwarty w ten weekend w Oslo dla publiczności.
Wystawa została zaprojektowana dla Centrum Projektowania i Architektury (DogA, wcześniej opisana na AD) i wyświetli prace norweskich studentów wzornictwa.
Więcej informacji o chmurze i więcej zdjęć po przerwie.
.
Ponieważ wystawa ma prezentować zupełnie nowe obiekty projektowe, postanowiliśmy oprzeć koncepcję architektoniczną na dreszczu rozpakowywania.
wytłumaczyli architekci.
Pracując nad tym pomysłem, ponad 3000 kartonowych pudełek zostało ułożonych jako wielkoformatowa chmura .
który unosił się nad eksponowanym materiałem w hali wystawowej o powierzchni 350 m2.
Uczniowie.
prace są zintegrowane w ramach architektonicznych wystawy poprzez wyświetlanie w kartonach i poza nimi.
Układ pól tworzy warunki przestrzenne, które zawierają mniejsze obszary i uformują większe obszary.
Ponadto ekspozycja wystawy koncentruje się na znaczeniu ponownego wykorzystania materiałów, ponieważ wszystkie pudełka zostaną poddane recyklingowi, gdy eksponat się skończy.
Fantastyczna Norwegia została niedawno opublikowana na naszej stronie dla swojej kabiny Verdehaugen.
Kredyty Zespół architektoniczny: H.
Kon Matre Aasar.
D, Erlend Blakstad Haffner, Andrew Jason Linn, Magnus Ohren, Tomos Osmond, Anne Busemann, Mathias Steinbru, Anette Flygansv.
R, Ingeborg Cappelen Lindheim, Czy Fredrik Berg i H.
Vard Arnhoff, Oscar Quan Lainfiesta.
Inżynier: Ole Wroldsen Kurator: Benedicte Sunde, Janicke S.
Ther, Aslag Juell Kristensen
[podobne: porzadek dorycki, ocieplenia poddasza, wełna mineralna isover ]

Powiązane tematy z artykułem: