Architektura i nowoczesne budownictwo – Ogłoszono zwycięzców konkursu d3 Natural Systems 2009

September 10th, 2018

Konkurs na projekt architektoniczny d3 ma przyjemność ogłosić zwycięzców konkursu Natural Systems na rok 2009.
Program promuje badania naturalnych systemów od mikroskopowych po uniwersalne w celu określenia nowych strategii architektonicznych.
W konkursie zaproszono architektów, projektantów, inżynierów i studentów do zbiorowego zbadania możliwości analizy, dokumentowania i wdrażania naturalnych, zrównoważonych wpływów w urbanistyce, architekturze, wnętrzach i projektowanych obiektach.
W konkursie przyznano siedem nagród, a pierwsze miejsce zajęli londyńscy Kenny Kinugasa-Tsui i Lorene Faure za swój projekt:.
Urban Agriculture: Hybridized Farm Bridge as City Garden ..
Niektóre z nagród po przerwie.
ZRÓWNOWAŻONA KATEGORIA NA CAŁYM ŚWIECIE Pierwsze miejsce: Kenny Kinugasa-Tsui & Lorene Faure (Wielka Brytania) Projekt: Urban Rolnictwo: Hybrydyzowany most Farmowy jako miejski ogród Drugie miejsce: konyk architecture pc (USA) Projekt: Urban Aeration Trzecie miejsce: Chen Nai Chun (TAJWAN) Projekt : Urban Kidney ZRÓWNOWAŻONA KATEGORIA NYC Nagroda za Innowacyjność Projektowania: Liam Young / Tomorrows Thoughts Today (UK) Projekt: Make Me a Mountain! WYMIARY SPECJALNE Zrównoważona urbanizacja / Krajobraz: Infrastruktura: Laura Garofalo (USA) Projekt: Fog Harvester Zrównoważony mały projekt / Architektura wnętrz: Architektura Pilskog & Kanter (NORWEGIA) Projekt: Ekrany wiatrowe i oświetleniowe Zrównoważony produkt: Nicholas Bruscia / SUNY Buffalo (USA) Projekt : Systemy alotropowe Więcej informacji na temat tego konkursu oraz innych wydarzeń związanych z d3 można znaleźć na stronie www.d3space.org.
[patrz też: koszt studni głębinowej, forum bonsai, panele fotowoltaiczne opłacalność ]

Tags:

Powiązane tematy z artykułem: forum bonsai