Meble drewniane
Just another WordPress site

Architektura: TK139 / at103

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Rafael Gamo Architekci: at103 Lokalizacja: Tecamachalco, Meksyk Architekt odpowiedzialny: Julio Amezcua, Francisco Pardo Zespół projektowy: Tiberio Wallentin, Yareni Rebolledo, Hanni Paz, Aida Hurtado Rok projektu: 2012 Obszar projektu: 170 m.
Fotografie: Rafael Gamo + 17 Niektóre zmienne zostały zidentyfikowane w obrębie tej nieruchomości o powierzchni 170 m2, która pozwoli temu projektowi mieszkaniowemu na zwiększenie jego wartości w miarę upływu czasu.
Znajduje się na zachód od Mexico City, pomiędzy dzielnicami Lomas de Chapultepec, Tecamachalco i Polanco.
Jest to obszar, w którym budynki biurowe, restauracje, szkoły, tereny zielone i domy ewoluują na działkach o średniej powierzchni 220 mkw.
Wraz z deweloperem zaproponowaliśmy projekt mieszkaniowy o nazwie UNO, oferujący coś innego niż to, co zostało już zbudowane w tych dzielnicach pod względem proporcji i powierzchni.
UNO to nazwa powszechnie przypisywana garniturom, które noszą astronauci, zawodnicy i motocykliści, co oznacza, że wszystkie ich potrzeby i funkcje są zawarte w tym jednym (UNO) utworze.
.
Rafael Gamo Budynek ma trzy bloki, każdy o wymiarach 21 x 11 metrów.
Wybudowano dwadzieścia siedem unikalnych apartamentów, których powierzchnia wynosi dwadzieścia 60 m2.
moduły i siedem 120 mkw.
moduły plus 3 dziedzińce, które zapewniają światło i maksymalną powierzchnię fasady wschód-zachód, umożliwiając wzajemną wentylację i bardzo niskie wykorzystanie sztucznego oświetlenia.
.
Rafael Gamo Wszystkie obszary usług i funkcji są przechowywane w drewnianej ścianie, tak jak kable elektryczne, hydrauliczne, gazowe, głosowe i dane, przestrzeń w szafie i kuchnia są zawarte wewnątrz tego urządzenia.
Wszystko, co niezbędne do wykonania i pracy z apartamentami, jest tutaj.
Pozwala to na maksymalną elastyczność w przestrzeni wewnętrznej, uwalniając i rozszerzając widoki na zewnątrz, dopóki nie zostaną zatrzymani przez listowie drzew na podwórkach, które przenikają do wnętrza przestrzeni.
.
Rafael Gamo Główna fasada wykonana jest z perforowanego metalu z układem składania, aby kontrolować widoki, zapewniając w ten sposób prywatność.
Budynek oferuje, usługi concierge, sprzątanie, siłownia, pralnia i czyszczenie chemiczne.
Podłoga dachu to zielona strefa, na której można opracować dodatkowe wydarzenia.
.
Rafael Gamo Section 01 01
[podobne: wilgotność powietrza, olx świecie, meble july ]

Tags:

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: meble july