Meble drewniane
Just another WordPress site

Budownictwo i architektura : AD Round Up: Architektura religijna Część I

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Architektura jest również obecna jest być może jednym z najstarszych i tradycyjnych przedmiotów w historii: Religia.
Tak więc, aby rozpocząć w tym tygodniu Round Up, przynosimy wam wcześniej opisaną architekturę religijną.
Tautra Monastery / JSA Projekt znajduje się na wyspie Tautra w Trondheimsfjorden.
Jest to nowy klasztor dla 18 zakonnic, wraz z małym kościołem i wszystkimi udogodnieniami potrzebnymi do utrzymania się, jako obszary do produkcji i tak dalej.
Pierwotny program został zmniejszony o około 30% poprzez wyeliminowanie prawie wszystkich korytarzy projektu (czytaj więcej.) Tanatorio Municipal de Leon / BAAS Budynek jest pomyślany jako grobowiec grobowców.
Całkowicie zakopana konstrukcja, wymyka się jej objętości i znaczeniu, aby zakamuflować się w szczelinach zbyt bliskiej dzielnicy mieszkalnej.
Arkusz wody za pomocą dachu stanowi pojedynczą fasadę, odzwierciedlającą niebo Leona niczym alegorię śmierci.
Wszystko, co wynurza się z wody (czytaj dalej.) Kościół Świętego Krzyża / KHR Kościół Świętego Krzyża powstał jako element krajobrazu wokół Jyllinge.
Ze szklaną fasadą zwróconą w stronę fiordu i sieci rybackich.
dzieląc przestrzeń kościoła, projekt wyraźnie poważnie traktuje historię tego miejsca.
Miejsce ma siłę emocjonalną z przestrzenną topografią, która wydaje się sprawiać, że czas stoi w miejscu (czytaj więcej.) + 5 Tymczasowa kaplica dla Deaconesses of St-Loup / Localarchitecture W lecie 2007 roku Localarchitecture i architekt Danilo Mondada otrzymali kontrakt wyremontować dom macierzysty wspólnoty diakonowej w St-Loup.
Prowizja obejmuje całkowitą renowację zabytkowego budynku (czytaj więcej.) Kaplica Modlitwy / debartolo architects MODLITWA PAVILION OF LIGHT jest częścią 58-akrowego kampusu kościoła w Phoenix w USA.
Usytuowany na skraju rezerwatu pustynnego, serię pochyłych, krajobrazowych samolotów nacięto długimi na 600 stóp procesyjnymi krokami, stopniowo odkrywając kaplicę, jak stopniowo wznosi się 28 pionowych stóp między kaplicą a wejściem do ogrodu (czytaj więcej.
)
[hasła pokrewne: tubądzin domino, wilgotność powietrza, grunt rodzimy ]

Tags: ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: meble july panele fotowoltaiczne opłacalność