Meble drewniane
Just another WordPress site

Budownictwo wczoraj i dzis : ARTIC / HOK

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Biuro Los Angeles z Los Angeles, z Parsons Brinckerhoff, zostało właśnie ogłoszone zwycięzcą w ARTIC (Anaheim Regional Transportation Intermodal Center) w Anaheim w Kalifornii.
To nowe centrum tranzytowe, wyposażone w szybką sieć kolejową, zaktualizuje system transportu publicznego Anaheim i zapoczątkuje dalszy rozwój w mieście.
Dostarczamy krytyczną infrastrukturę w miejscu, w którym faktycznie można wyobrazić sobie dzień w przyszłości, w którym bez problemu można poruszać się bez samochodu.
dodał Todd Osborne, wiceprezes HOK.
Więcej o centrum tranzytowym ARTIC po przerwie.
Zlokalizowana w Platynowym Trójkącie, gęsto zaludnionej części miasta, stacja 66 000 stóp kwadratowych początkowo zapewni usługi Amtrak i Metrolink użytkownikom, a także lokalne i regionalne linie autobusowe, wahadłowe i taksówki.
Centrum tranzytowe będzie obsługiwać szybką kolej, biegnącą z północy Kalifornii na południe, w późniejszych etapach rozwoju.
HOK opracuje także plan główny dla pozostałej części strony, która będzie obejmowała powierzchnie handlowe, biurowe, mieszkalne.
Plan generalny, jak zauważył Cirangle Director firmy HOK, będzie zorientowanym na ruch pieszy, tętniącym życiem miejscem.
wraz z promenadą i parkiem nad rzeką.
Zainspirowany otwartością widoczną na stacjach takich jak Grand Central w Nowym Jorku, centrum tranzytowe będzie zawierało konstrukcję ze sklepieniem, co pozwala przestrzeni wolnej od słupów maksymalizować przestrzeń.
Triangulowane elementy stalowe i membrana ETFE, które będą zawierać słoneczne ogniwa grzewcze i ogniwa fotowoltaiczne, aby uzyskać ocenę LEED Platinum, zapewnią wsparcie strukturalne dla takich sklepień.
W długiej hali będą znajdować się perony pociągowe i tory na jednym końcu, a na drugim końcu będą znajdować się obszary biletowe i powierzchnie handlowe.
Chcieliśmy uczcić nowe zainteresowanie naszego kraju w poprawie transportu kolejowego. powiedział Cirangle, dyrektor projektu HOK.
Więc chcieliśmy, aby budynek był zauważalny z dużej odległości. Otwarty w 2013 r.
Projekt o wartości 180 mln USD otrzymuje miliony z programów rządowych, takich jak fundusz Odnowione Środek M, aby odnieść sukces jako element usprawniający ogólne planowanie transportu w tym obszarze.
Zdjęcie dzięki uprzejmości HOK.
Jak widać w The Architect.
S Newspaper.
[więcej w: porządki greckie, porządki architektoniczne, olx grajewo ]

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: