Magazyn architektoniczny : Wywiady AD: Reiser + Umemoto

September 7th, 2018

Od momentu założenia w 1986 roku, Reiser + Umemoto, RUR Architecture PC stał się szeroko publikowaną, uznawaną na całym świecie praktyką z różnorodnym zbiorem projektów o różnej skali.
Przy wielu okazjach firma została nagrodzona za swój wkład w praktykę i teorię architektury.
ostatnią z nich jest The President Union z 2008 r., a także nagroda Johna Hejduka z 2011 r..
traktują każdy projekt jako kontynuację ciągłego dociekania, zagłębiając się w relacje między architekturą, terytorium i systemami dystrybucji.
Praktykę w Nowym Jorku prowadzą jej założyciele, architekt Jesse Reiser i projektant Nanako Umemoto.
Obaj partnerzy wykładali i wykładali w wielu akademickich instytucjach w Stanach Zjednoczonych, Europie i Azji.
Reiser jest obecnie profesorem architektury i dyrektorem studiów podyplomowych w programie M.Arch na Wydziale Architektury Uniwersytetu Princeton.
Więcej o pracy Reisera + Umemoto: Budynek O-14 w Dubaju (i jego budowa) Konkurs Taipei Pop Music Center (1 nagroda)
[więcej w: domy w stylu skandynawskim, jak obliczyć schody, porządki greckie ]

Tags:

Powiązane tematy z artykułem: domy w stylu skandynawskim