Meble drewniane
Just another WordPress site

Budownictwo i architektura : Green Roofs for Melbourne / 1: 1 architekci

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Architekci 1: podzielili się pomysłem na projekt retro budynków wielopiętrowych w Melbourne z modularnym systemem niezależnych zielonych konstrukcji dachowych.
Nowy dach jest zaprojektowany do łatwego montażu, modyfikacji lub demontażu.
Nasza koncepcja zielonych dachów jest elastycznym systemem modułowym, zaprojektowanym w celu dostosowania do dachów o różnej skali i reagowania na różne warunki w miejscu i wymagania funkcjonalne.
wytłumaczyli architekci.
Dach stanowi nową atmosferę dla istniejących budynków, w których można organizować różne zajęcia, takie jak nieformalne spotkanie lub prosta przerwa na lunch.
Więcej o dachu po przerwie.
Komponenty jednostki dachowej można montować ręcznie, eliminując wpływ na środowisko i potrzebę stosowania specjalnych urządzeń dźwigowych.
Elementy są elastyczne, aby dostosować się do różnych rozmiarów dachu, dzięki czemu zielony dach jest atrakcyjny zarówno dla istniejących, jak i nowych budynków.
Zielony dach jest całkowicie oddzielną jednostką od istniejącej struktury.
Konstrukcyjna rama z drewna, która znajduje się na.
Versijack.
system stóp, zapewnia platformę dla użytkowników, aby uzyskać dostęp do skrzynek sadzenia.
Te skrzynie tworzą system regałów, który wyświetla różne rośliny.
Skrzynie do pakowania, składające się z materiału recyklingowego CHEP i zwykle wypełnione rodzimymi trawami australijskimi, które mogą tolerować wysokie temperatury, różnią się głębokością w zależności od gęstości i rodzaju rośliny.
Rośliny pomagają filtrować cząstki unoszące się w powietrzu, które przechodzą przez obszar, tworząc przestrzeń dla czystszych użytkowników.
Poza dachem zapewniającym osłoniętą przestrzeń dla sprzętu monitorującego i czaszy do zbierania spływu, jednostka zapewnia zdrowsze przestrzenie dla właścicieli budynków, najemców i gości, głównie poprzez zapewnienie zewnętrznej przestrzeni – miejsca relaksu i kontemplacji, roślinności.
i zapewnianie świeżego powietrza i komfortu dla pasażerów.
wytłumaczyli architekci.
Obrazy dostarczone przez architektów.
[przypisy: dorycki, porządki greckie, edugaleria ]

Tags: ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: dorycki olx grajewo